Soft Purple Avize Kod:504


mor saten şapkalı, kristal taşlı, dantelli avize, mor şapkalı, kristal taşlı, sedef boyalı, avize, aydınlatma,kristal taşlı, sedef rengi avize, dantelli avize şapkası, aydınlatma, mor avize şapkası, saten avize şapkası, kristal avize, aydınlatma,
[tab] [content title="Ürün Bilgisi"] Soft Purple Üç Kollu Avize; Şapka Çapı: 15cm Avize Çapı: 55cm Kristal Mor ve Şeffaf Kristal Top Taşları, İnci Beyazı Döküm Gövdesi, Alt ve Üstte Mor Sutaşıyla Çevrili, Açık Mor Renkli Saten Kumaş Germe Şapkaları ve Fransız Danteli Fiyonk Süsleriyle Odalarınıza Şıklık Katacak Bir Avize. Renk ve Şekil Değişiklikleri İçin www.burcukusu.com Butik Tasarım Sitemizi Ziyaret Edebilir, Size ve Mekanlarınıza Özel Avize, Abajur ve Aplik Tasarımları Yaptırabilirsiniz.

Avize ve Abajurlarınızın uzun süre ve güvenli kullanımı için aşağıda sıralanan hususlara dikkat etmenizi öneririz. Avizenizin elektrik bağlantısının uzman bir elektrikçi tarafından yapılmasının güvenliğiniz için önemli olduğunu lütfen unutmayınız.

Bir deprem ülkesinde yaşadığımız gerçeğini göz önüne alarak, lütfen avizenizin montajını yapan kişiden avizenizi çelik kancalı dübelle tavana sabitlemesini isteyiniz.
Avizenizin şapkalarını, duylara takacağınız mum ampullere, şapkaların içindeki mandalları oturtarak monte edebilirsiniz. Şapkaların duruşundaki eğrilikler elle kolayca düzeltilebilir.
Avizeniz için önerdiğimiz ampul çeşidi maksimum 40Watt'lık mum ampullerdir. Zamanla oluşacak tozlanmalara karşı avize ve abajur taşlarını hafif sirkeli suyla parlatabilirsiniz. Zamanla oluşabilecek tozlanmalara karşı şapkalar köpüklü suya batırıldıktan sonra duş başlığının tazyikiyle yıkanıp durulanabilirler. Avize ve Abajurlarınızın üzerinde çiçek vs. gibi saten, strafor, seramik vb. nesnelerin tozları kolaylıkla alınabilir. Sigara içilen mekanlarda avize ve abajur aksesuarlarının zamanla sararıp renk değiştirebileceğini unutmayınız. [/content] [content title="Ürün Yorumları"] Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın! [/content] [content title="Facebook" icon="fa-facebook"] INSERT CONTENT HERE [/content] [/tab]