Renkli Kelebeğin Rüyası Avize Kod:712


renkli kelebekli avize, el yapımı kelebekli avize,el yapımı kelebekli avize, renkli kelebekli avize,
[tab] [content title="Ürün Bilgisi"] Renkli Kelebeğin Rüyası Üç Kollu Avize; Şapka Çapı: 15cm Avize Çapı: 55cm Beyaz, Hafif Eskitme Boyalı, Döküm Gövdeli, Gövdesinden Sarkan Şeffaf ve Pembe Kristal Taşları, Gövdesine ve Kollarına İliştirilmiş El Yapımı Pastel Tonlarda Kelebeklerin Ahenk içinde Dans Ettiği, Toz Pembe Kumaş Kaplama Şapkasıyla Baharın Renkleri Odalarınıza Taşıyan Şık Bir Avize. Renk ve Şekil Değişiklikleri İçin http://www.burcukusu.com/Butik Tasarım Sitemizi Ziyaret Edebilir, Size ve Mekanlarınıza Özel Avize, Abajur ve Aplik Tasarımları Yaptırabilirsiniz.

Avize ve Abajurlarınızın uzun süre ve güvenli kullanımı için aşağıda sıralanan hususlara dikkat etmenizi öneririz. Avizenizin elektrik bağlantısının uzman bir elektrikçi tarafından yapılmasının güvenliğiniz için önemli olduğunu lütfen unutmayınız.

Bir deprem ülkesinde yaşadığımız gerçeğini göz önüne alarak, lütfen avizenizin montajını yapan kişiden avizenizi çelik kancalı dübelle tavana sabitlemesini isteyiniz.
Avizenizin şapkalarını, duylara takacağınız mum ampullere, şapkaların içindeki mandalları oturtarak monte edebilirsiniz. Şapkaların duruşundaki eğrilikler elle kolayca düzeltilebilir.
Avizeniz için önerdiğimiz ampul çeşidi maksimum 40Watt'lık mum ampullerdir. Zamanla oluşacak tozlanmalara karşı avize ve abajur taşlarını hafif sirkeli suyla parlatabilirsiniz. Zamanla oluşabilecek tozlanmalara karşı şapkalar köpüklü suya batırıldıktan sonra duş başlığının tazyikiyle yıkanıp durulanabilirler. Avize ve Abajurlarınızın üzerinde çiçek vs. gibi saten, strafor, seramik vb. nesnelerin tozları kolaylıkla alınabilir. Sigara içilen mekanlarda avize ve abajur aksesuarlarının zamanla sararıp renk değiştirebileceğini unutmayınız. [/content] [content title="Ürün Yorumları"] Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın! [/content] [content title="Facebook" icon="fa-facebook"] INSERT CONTENT HERE [/content] [/tab]