Hürrem Avize Kod:503


çiçekli şapkalı, kristal taşlı avize, aydınlatma,kristal taşlı, çiçek desenli şapkalı, salon avizesi,dört kollu avize, çiçek desenli avize, salon avize, kristal avize,çiçekli şapkalı, kristal taşlı, salon avize, aydınlatma,
[tab] [content title="Ürün Bilgisi"] Hürrem Dört Kollu Salon Avize; Şapka Çapı: 15cm Avize Çapı: 55cm Natural Görünümlü Eskitme Beyaz Boyalı ve Kabartmalı Döküm Gövdesi, Kristal Taşlar ve Cam Tabakla Süslü Kolları,Kıvrımlı Eteklere Sahip, Çiçek Desenli Kırık Beyaz Şapkalarıyla Hürrem Avize Odalarınıza Sarayların Şıklığı ve Asaletini Taşıyor. Renk ve Şekil Değişiklikleri İçin http://www.burcukusu.com/ Butik Tasarım Sitemizi Ziyaret Edebilir, Size ve Mekanlarınıza Özel Avize, Abajur ve Aplik Tasarımları Yaptırabilirsiniz.

Avize ve Abajurlarınızın uzun süre ve güvenli kullanımı için aşağıda sıralanan hususlara dikkat etmenizi öneririz. Avizenizin elektrik bağlantısının uzman bir elektrikçi tarafından yapılmasının güvenliğiniz için önemli olduğunu lütfen unutmayınız.

Bir deprem ülkesinde yaşadığımız gerçeğini göz önüne alarak, lütfen avizenizin montajını yapan kişiden avizenizi çelik kancalı dübelle tavana sabitlemesini isteyiniz.
Avizenizin şapkalarını, duylara takacağınız mum ampullere, şapkaların içindeki mandalları oturtarak monte edebilirsiniz. Şapkaların duruşundaki eğrilikler elle kolayca düzeltilebilir.
Avizeniz için önerdiğimiz ampul çeşidi maksimum 40Watt'lık mum ampullerdir. Zamanla oluşacak tozlanmalara karşı avize ve abajur taşlarını hafif sirkeli suyla parlatabilirsiniz. Zamanla oluşabilecek tozlanmalara karşı şapkalar köpüklü suya batırıldıktan sonra duş başlığının tazyikiyle yıkanıp durulanabilirler. Avize ve Abajurlarınızın üzerinde çiçek vs. gibi saten, strafor, seramik vb. nesnelerin tozları kolaylıkla alınabilir. Sigara içilen mekanlarda avize ve abajur aksesuarlarının zamanla sararıp renk değiştirebileceğini unutmayınız. [/content] [content title="Ürün Yorumları"] Bu Ürüne İlk Yorumu Siz Yapın! [/content] [content title="Facebook" icon="fa-facebook"] INSERT CONTENT HERE [/content] [/tab]